Lunapark

Kód položky: 62139

olej, koláž, asambláž, plátno

v 85 ✕ š 110 cm

Signatura: LD S. Kovařík 73, na rubu S. Kovařík 73, VIII.

na rubu na blindrámu štítek s popisem

Vyvolávací cena: 40 000 Kč

Související kategorie