77 |

Lunapark

Kód položky: 62139

olej, koláž, asambláž, plátno

v 85 ✕ š 110 cm

Signatura: LD S. Kovařík 73, na rubu S. Kovařík 73, VIII.

na rubu na blindrámu štítek s popisem

Vyvolávací cena: 40 000 Kč

  • 75 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 76 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 78 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 79 | František Karel Foltýn
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 80 | František Karel Foltýn
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 81 | Josef Liesler
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 82 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 83 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 84 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 85 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 86 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 87 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč