28 |

Ležící (Na louce)

Kód položky: 61787

olej, plátno

v 40 ✕ š 32 cm

Signatura: LD monogram I. W. K. 39, na rubu monogram I. K. 39

odborná expertiza PhDr. Ján Abelovský, CSc.

Vyvolávací cena: 140 000 Kč