211 |

Lady Camouflage

Kód položky: 62275

2021

olej, plátno

v 121 ✕ š 100,5 cm

Signatura: na rubu Lukáš Miffek / 2021

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 40 000 Kč

  • 209 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 210 | Petr Kvíčala
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 212 | Pavel Besta
    Vyvolávací cena: 33 000 Kč
  • 213 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 214 | Jindra Viková
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 215 | Michal Gabriel
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč