16 |

Provensálská krajina s cypřiši

Kód položky: 61915

olej, plátno

v 54,5 ✕ š 65,5 cm

Signatura: PD Coubine

Vystavováno: České umění ve Francii, Galerie Moderna, Praha, 24. 10. – 1. 12. 2019

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 550 000 Kč