Autor neurčen
Koš s ovocem

olej, sololit

v 21,5 ✕ š 27 cm

Signatura slovně: PN nečitelná

rámováno, na rubu dedikace z roku 1949

Konec: 04. 04. 2022 21:50

Vyvolávací cena: 1 100 Kč

Související kategorie