53 |

Geneze prostoru

Kód položky: 62260

olej, plátno

v 115 ✕ š 88 cm

na rubu popis díla a potvrzení pravosti díla doc. RNDr. Aleš Lacina, CSc. a nečitelné razítko, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 250 000 Kč