Dvojí cesta

Kód položky: 61814

olej, plátno

v 99 ✕ š 81 cm

Signatura: PD Vaašíček 68

Vystavováno: Výstava Svazu čs. výtvarných umělců v Brně, 1968–69

na rubu štítek s popisem díla, štítek výstavy OGVU v Gottwaldově

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

Související kategorie