67 |

Dvojí cesta

Kód položky: 61814

olej, plátno

v 99 ✕ š 81 cm

Signatura: PD Vaašíček 68

Vystavováno: Výstava Svazu čs. výtvarných umělců v Brně, 1968–69

na rubu štítek s popisem díla, štítek výstavy OGVU v Gottwaldově

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 65 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 66 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 68 | Karel Vaca
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 69 | František Gross
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 70 | Josef Vyleťal
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 71 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 72 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 73 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 74 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 75 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 76 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 77 | Slavoj Kovařík
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč