58 |

Dekret

Kód položky: 61791

kombinovaná technika, koláž, laky, plátno, deska

v 70 ✕ š 50 cm

Signatura: LD Balcar 60

Provenience: Galerie Art Praha, 10. 12. 2007, pol. 118

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 85 000 Kč