13 |

Čtenářka

Kód položky: 62216

olej, plátno

v 59 ✕ š 48,5 cm

Signatura: LD G. Mallý

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 80 000 Kč