Autor neurčen
Zátiší s čajovou konvicí

olej, lepenka

v 50 ✕ š 72 cm

Signatura slovně: PD J Gramel 1932

rámováno

Konec: 04. 04. 2022 21:30

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Související kategorie