90 |

Bratři

Kód položky: 62187

olej, plátno

v 110 ✕ š 90 cm

Signatura: LD V. Komárek 98, na rubu pod dedikací Vladimír Komárek 1999

na rubu dedikace autorem a popis díla

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

  • 88 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 19 000 Kč
  • 89 | Vlastimil Beneš
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 91 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 92 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 93 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 94 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 95 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 96 | Michal Gabriel
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 97 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 98 | Vojtěch Tittelbach
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 99 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 36 000 Kč
  • 100 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč