156 |

Kruh

Kód položky: 61789

2016

olej, plátno

v 130 ✕ š 120 cm

Signatura: PD I. Ouhel 16

přiložené potvrzení o nabytí díla od autora

Vyvolávací cena: 90 000 Kč