212 |

Angelus Militans - z cyklu Kleeovi andělé

Kód položky: 62276

2016

olej, plátno

v 100 ✕ š 75 cm

Signatura: PD Besta 16

na rubu na blindrámu název díla autorem

Vyvolávací cena: 33 000 Kč

  • 210 | Petr Kvíčala
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 211 | Lukáš Miffek
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 213 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 214 | Jindra Viková
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 215 | Michal Gabriel
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč