9 |

Bez názvu (Kompozice)

Kód položky: 61813

1914

olej, plátno

v 44,5 ✕ š 54,5 cm

Signatura: LD A Bílek 1914

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 350 000 Kč