21 |

Zátiší s novinami

Kód položky: 61405

olej, plátno

v 80 ✕ š 64,5 cm

oboustranná malba, na rubu olejomalba Podzimní stráň, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 120 000 Kč