120 |

Zátiší s bramborami

Kód položky: 61465

2. pol. 40. let 20. stol.

olej, sololit

v 28 ✕ š 52 cm

Signatura: UD F. Malý

rámováno

Vyvolávací cena: 18 000 Kč