Z Prodané nevěsty

Kód položky: 61110

olej, plátno

Signatura: LD Jan Bauch 1957

rámováno, na rubu na rámu a blindrámu razítka: Vystaveno v Galerii Vltavín

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

Související kategorie