142 |

Z Prodané nevěsty

Kód položky: 61110

olej, plátno

Signatura: LD Jan Bauch 1957

rámováno, na rubu na rámu a blindrámu razítka: Vystaveno v Galerii Vltavín

Vyvolávací cena: 45 000 Kč

  • 140 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 141 | Jan Kutálek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 143 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 144 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 145 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 146 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 147 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 148 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 149 | Adolf Born
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 150 | Adolf Born
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 151 | Jakub Bauernfreund
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 152 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč