4 |

Návrh na obálku časopisu Volné směry

Kód položky: 60973

1906

akvarel, papír

v 26 ✕ š 20,5 cm

Signatura: LD monogram PV tužkou

Provenience: významná sbírka průmyslníka Jindřicha Waldese (1876–1941), Národní galerie v Praze – inv. č. K 8491, v restituci r. 1996 navráceno dědicům Jindřicha Waldese

návrh obálky uměleckého časopisu Spolku výtvarných umělců Mánes, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 14 000 Kč

  • 2 | Antonín Chittussi
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 3 | Jan Preisler
    Vyvolávací cena: 14 000 Kč
  • 5 | Josef Váchal
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 6 | Rudolf Kremlička
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 7 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 8 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 9 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 10 | Oldřich Blažíček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 11 | Oldřich Blažíček
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 12 | Alois Bílek
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 13 | Alois Bílek
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 14 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč