olej, plátno
v 35 ✕ š 35 cmSignatura: neznačeno
Vystavováno: Fantastický realismus 1960–1966, Galerie města Plzeň, 14. 11. 2013 – 20.2.2014, Colloredo–Mansfeldský palác, GHMP, 22.4.-4.9.2016.
Reprodukováno: Pražský fantastický realismus 1960–1967, str. 85, GHMP 2016, Fantastický realismus 1960–1966, Galerie města Plzeň
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |