139 |

Věž

Kód položky: 61167

olej, plátno

v 35 ✕ š 35 cm

Signatura: neznačeno

Vystavováno: Fantastický realismus 1960–1966, Galerie města Plzeň, 14. 11. 2013 – 20.2.2014, Colloredo–Mansfeldský palác, GHMP, 22.4.-4.9.2016.

Reprodukováno: Pražský fantastický realismus 1960–1967, str. 85, GHMP 2016, Fantastický realismus 1960–1966, Galerie města Plzeň

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

  • 137 | Jan Slavíček
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 138 | Miroslav Hák
    Vyvolávací cena: 10 000 Kč
  • 140 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 141 | Jan Kutálek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 142 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 143 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 144 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 145 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 146 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 147 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 148 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 149 | Adolf Born
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč