32 |

Večeře

Kód položky: 61124

olej, plátno

v 94,5 ✕ š 70,5 cm

Signatura: LD Karel Souček 43

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 65 000 Kč