Ustavičná nestálost

Kód položky: 61105

olej, plátno

v 50 ✕ š 60 cm

Signatura: PD Vašíček 87

na rubu na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 30 000 Kč

Související kategorie