U moře

Kód položky: 60547

olej, plátno na překližce

v 58 ✕ š 45 cm

Signatura: PD Vaca 86, na rubu Karel Vaca / 1986

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 45 000 Kč