Tři konfigurace - triptych

Kód položky: 60550

olej, plátno

v 28 ✕ š 65 cm

Signatura: PD Vaca 81, na rubu na blindrámu Vaca 81

Provenience: získáno z ateliéru autora

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 38 000 Kč

Související kategorie