Švarcava u Tišnova

Kód položky: 61460

olej, plátno

v 34,5 ✕ š 40,5 cm

Signatura: LD Jambor 1933

na rubu na blindrámu název díla autorem

Vyvolávací cena: 20 000 Kč

Související kategorie