197 |

Sv. Vít

Kód položky: 61490

2015

olej, pigmenty, plátno

v 150 ✕ š 110 cm

Signatura: na rubu Jakub Špaňhel 2015

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 80 000 Kč