29 |

Žně

Kód položky: 61111

olej, plátno

v 46,5 ✕ š 59,5 cm

Signatura: PD Villi Nowak

odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 80 000 Kč