23 |

Sad ve světle červánků

Kód položky: 61373

olej, plátno

v 74 ✕ š 101 cm

Signatura: PD Ot. Nejedlý 1929

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 70 000 Kč