121 |

Potulní muzikanti

Kód položky: 61136

olej, plátno

v 58 ✕ š 97 cm

Signatura: PD Jiroudek na rubu F. Jiroudek 1938

Provenience: získáno z majetku rodiny autora

Reprodukováno: monografie František Jiroudek, Čestmír Berka, č. 17

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 45 000 Kč