41 |

Poémo zmaru

Kód položky: 61381

olej, plátno

v 48 ✕ š 63 cm

Signatura: LD V. Tittelbach

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 160 000 Kč