28 |

Opera

Kód položky: 61122

olej, plátno

v 3,5 ✕ š 55 cm

Signatura: LD Jiroudek 49

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 33 000 Kč