54 |

Neurčitý čtverec (Polyfonní čtverec)

Kód položky: 61413

olej, plátno

v 64 ✕ š 83 cm

Signatura: PD Lacina 69, na rubu na blindrámu Bohdan Lacina /1969

Reprodukováno: J. Sedlář, Bohdan Lacina, vyd. Univerzita J. E. Purkyně v Brně, 1980, s. 323; č. soupisu 414, s. 351

na rubu na blindrámu název díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 140 000 Kč