olej, plátno
v 64 ✕ š 83 cmSignatura: PD Lacina 69, na rubu na blindrámu Bohdan Lacina /1969
Reprodukováno: J. Sedlář, Bohdan Lacina, vyd. Univerzita J. E. Purkyně v Brně, 1980, s. 323; č. soupisu 414, s. 351
na rubu na blindrámu název díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |