53 |

Lunární hodiny

Kód položky: 61135

olej, plátno

v 89 ✕ š 78 cm

Signatura: PD Lacina 65

Vystavováno: Umění 1900–1968, Alšova jihočeská galerie v Hluboké n. Vltavou, 1968 Bohdan Lacina (1912–1971), Dům umění města Brna, 24. 6. – 3. 8. 1997

na rubu na blindrámu razítko a štítek ČFVU s popisem díla, štítek výstavy Dům umění města Brna 1997, Alšova jihočeská galerie Hluboká nad Vltavou, 1968, Dům umění města Brna červen–srpen 1997, Oblastní galerie Vysočiny září–říjen 1997, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 250 000 Kč