24 |

Ležící akt

Kód položky: 61126

olej, plátno

v 35,5 ✕ š 95,5 cm

Signatura: LN Michalčík 46

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 90 000 Kč

  • 22 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 23 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 25 | Zdenek Rykr
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 26 | Miloslav Holý
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 27 | František Jiroudek
    Vyvolávací cena: 42 000 Kč
  • 28 | František Jiroudek
    Vyvolávací cena: 33 000 Kč
  • 29 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 30 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 31 | František Gross
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 32 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 33 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 19 000 Kč
  • 34 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč