22 |

Letní krajina u Litoměřic

Kód položky: 61372

olej, lepenka

v 35 ✕ š 45 cm

Signatura: PD W. Nowak

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 80 000 Kč