162 |

Kurt č. 5

Kód položky: 60832

2009

olej, plátno

v 90 ✕ š 130 cm

Signatura: na rubu Bím Tomáš 2009/7

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 120 000 Kč