1922
olej, plátno
v 28 ✕ š 42 cmSignatura: LD Štyrský
Provenience: sbírka Hanse Neumanna (1921 Praha – 2001 Caracas, venezuela), jednoho z největších průmyslníků ve Venezuele, pražského rodáka židovského původu
Vystavováno: Jindřich Štyrský. Posmrtná výstava. 364. výstava SVU Mánes, 4. – 25. 4. 1946
Reprodukováno: uvedeno v katalogu výstavy Jindřich Štýrský, Posmrtná výstava. 364. výstava SVU Mánes, 4. – 25. 4. 1946, položka č. 18 – katalog viz 721/ Lenka By... více Reprodukováno: uvedeno v katalogu výstavy Jindřich Štýrský, Posmrtná výstava. 364. výstava SVU Mánes, 4. – 25. 4. 1946, položka č. 18 – katalog viz 721/ Lenka Bydžovská & Karel Srp, Jindřich Štyrský, Argo, Praha, 2007
na rubu popis díla malířkou Toyen se signaturou a razítko vystaveno v Mánesu 1946
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |