15 |

Krajina z Korčuly

Kód položky: 61114

1922

olej, plátno

v 28 ✕ š 42 cm

Signatura: LD Štyrský

Provenience: sbírka Hanse Neumanna (1921 Praha – 2001 Caracas, venezuela), jednoho z největších průmyslníků ve Venezuele, pražského rodáka židovského původu

Vystavováno: Jindřich Štyrský. Posmrtná výstava. 364. výstava SVU Mánes, 4. – 25. 4. 1946

Reprodukováno: uvedeno v katalogu výstavy Jindřich Štýrský, Posmrtná výstava. 364. výstava SVU Mánes, 4. – 25. 4. 1946, položka č. 18 – katalog viz 721/ Lenka By... více Reprodukováno: uvedeno v katalogu výstavy Jindřich Štýrský, Posmrtná výstava. 364. výstava SVU Mánes, 4. – 25. 4. 1946, položka č. 18 – katalog viz 721/ Lenka Bydžovská & Karel Srp, Jindřich Štyrský, Argo, Praha, 2007

na rubu popis díla malířkou Toyen se signaturou a razítko vystaveno v Mánesu 1946

Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč

  • 13 | Alois Bílek
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 14 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 16 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 17 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 1 650 000 Kč
  • 18 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 19 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 20 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 21 | Jan Trampota
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 22 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 23 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 24 | Antonín Michalčík
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 25 | Zdenek Rykr
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč