169 |

Krajina u Počedělic

Kód položky: 61166

1964–1970

olej, karton

v 21 ✕ š 21,5 cm

Signatura: LD monogram VM 64, VM 70, na rubu Vladislav Mirvald

Provenience: z pozůstalosti básnika Emila Juliše

Vyvolávací cena: 60 000 Kč