Klíčení

Kód položky: 61421

olej, sololit

v 92,5 ✕ š 122,5 cm

Signatura: PD F. Gross 83

Provenience: Aukční síň Vltavín, 2001; 2003

na rubu dva štítky s popisem díla, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

Související kategorie