7 |

Bartoši, Bartoši! - ilustrace

Kód položky: 61162

20. léta. 20. století

akvarel, tuš, běloba, karton

v 15,5 ✕ š 14,5 cm

Signatura: PD J. Lada

ilustrace a říkadlo z knihy Halekačky naší Kačky, odborná expertiza PhDr. Pavla Pečinková

Vyvolávací cena: 180 000 Kč