136 |

Housle

Kód položky: 60678

bronzový reliéf

v 59,5 ✕ š 39 ✕ h 7 cm

Signatura: neznačeno

Provenience: z majetku rodiny autora

Reprodukováno: katalog výstavy Ozvěny kubismu, Dům U Černé matky boží, časopis Výtvarné umění 1/67, str. 18

Vyvolávací cena: 80 000 Kč