Galéra

Kód položky: 61139

olej, plátno

v 110 ✕ š 135 cm

Signatura: PD Róna 99 X, na rubu na blindrámu J. Róna 99 X

Vystavováno: Oblastní galerie Liberec

Reprodukováno: monografie Jaroslav Róna, str. 150

Vyvolávací cena: 450 000 Kč

Související kategorie