Břeh řeky

Kód položky: 61118

1887

olej, plátno

v 31 ✕ š 43 cm

Signatura: LD Chittussi 1887

odborná expertíza PhDr. Šárka Laubnerová, PhDr. Roman Prahl, CSc.

Vyvolávací cena: 650 000 Kč

Související kategorie