2 |

Břeh řeky

Kód položky: 61118

1887

olej, plátno

v 31 ✕ š 43 cm

Signatura: LD Chittussi 1887

odborná expertíza PhDr. Šárka Laubnerová, PhDr. Roman Prahl, CSc.

Vyvolávací cena: 650 000 Kč

  • 1 | Josef Navrátil
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 3 | Jan Preisler
    Vyvolávací cena: 14 000 Kč
  • 4 | Vojtěch Preissig
    Vyvolávací cena: 14 000 Kč
  • 5 | Josef Váchal
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 6 | Rudolf Kremlička
    Vyvolávací cena: 48 000 Kč
  • 7 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 8 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 9 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 10 | Oldřich Blažíček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 11 | Oldřich Blažíček
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 12 | Alois Bílek
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 13 | Alois Bílek
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč