Foukej, foukej větříčku, … - ilustrace

Kód položky: 61368

20. léta. 20. století

akvarel, tuš, běloba, karton

v 14,5 ✕ š 14,5 cm

Signatura: LD J. Lada

ilustrace a říkadlo z knihy Halekačky naší Kačky, odborná expertiza PhDr. Pavla Pečinková

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

Související kategorie