155 |

Dva akty v lázni

Kód položky: 61477

olej, plátno

v 80,5 ✕ š 60 cm

Signatura: PD Jánuš Kubíček

na rubu na blindrámu číslice 58 autorem

Vyvolávací cena: 35 000 Kč