27 |

Herecký dialog

Kód položky: 61123

olej, plátno

v 59 ✕ š 70 cm

Signatura: LD Jiroudek 47

na rubu dedikace autorem sign. F. Jiroudek 1963, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 42 000 Kč