192 |

Červený trpaslík

Kód položky: 61164

2013

akryl, plátno

v 100 ✕ š 100 cm

Signatura: na rubu monogram ZK / 2013

Provenience: získáno z pozůstalosti autora

Vystavováno: Zdenek Kučera In memoriam, Galerie Zet 2017

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 60 000 Kč