26 |

Červená cesta v České Rybné

Kód položky: 61127

olej, plátno

v 60 ✕ š 81 cm

Signatura: PD M. Holý 33

na rubu popis díla a razítko: Vystaveno v Mánesu 1948

Vyvolávací cena: 85 000 Kč